Avaliação do Tópico:
  • 0 voto(s) - 0 Média
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Потяг до Пусана 2. Півострів художній фiльм 6m
#1
Потяг до Пусана 2. Півострів художній фiльм 6m

[Imagem: 6681e0a62a4b99337fcbf0a417671049.jpg]

Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів

Там може бути багато історій. Режисером картини виступив Йон Сан Хо, відповідальний за «Потяг на Пусан» і його анімаційний приквел «Станція Сеул». Поїзд у Пусан 2 - сюжет Решта людей перетворилась на кровожерних зомбі. Після спалаху страшного вірусу, який розпочався з Південної Кореї, все що залишилося від країни - це руїни і мільйони зомбі, що розгулюють по півострову.

Зомбі наповнюють всю країну. Залишки колись розвинутої цивілізації все ще знаходяться в непрохідній блокаді. Оригінальна назва: Peninsula Коментарі призначені для спілкування та обговорення, а також для роз'яснення питань, що цікавлять. Група лудией, які вижили після зомбі-апокаліпсису намагається вибратися з країни, де все ще вирує страшний вірус. Сценарій: Йон Сан Хо, Пак Чу Сок Минуло 4 роки відтоді, як країну уразив незнаний до того вірус. Дивно, але в XXI столітті, коли наука досягла грандіозних успіхів у галузі медицини, Південну Корею охопила епідемія невідомого вірусу, який перетворює заражених людей в кровожерних тварюк, які змітають все на своєму шляху. Колишній солдат Джун Сок, який зумів вибратися із зараженої місцевості, отримав місію повернутися назад і несподівано зіткнувся з тими, хто вижив. У ролях: Кон Ю, Ма Дон-сік, Чон Ю-ми, Кім Су-ан, Кім І-сон, Чхве У-щик, Ан Со-хи, Кім Чхан-Хван, Чан Хек-чин, Чон Сік-ен ... Пасажирам поїзда в Пусан — єдиного міста, яке відбило атаки вірусу - доведеться боротися за виживання.

Люди були змушені залишити корейський півострів, який тепер знову єдиний, бо які ж суперечки на випаленій пандемією землі. Країни: Корея Південна. Але не треба розраховувати на цікаву історію, це просто заявка на літній блокбастер (хоч поки що не склалося ні з тим, ні з іншим). У четвер у репертуарі українських кінотеатрів з’явився науково-фантастичний трилер «Творець». Потяг до Пусану 2: Півострів. Сан-хо Йон. З 6 серпня. Глядачі зможуть відчути себе пасажирами «Потяга до Пусана». По дорозі трапляється непередбачуване, і на країну обрушується загадковий вірус.

Якщо скучили за кінотеатрами, то може бути. Через чотири роки після катастрофи частина корейців намагається вижити на спустошеному півострові. Вікове обмеження: 16+ Опис фільму Потяг до Пусана 2: Півострів Режисер: Ен Сан-хо Зомбі наповнюють всю країну. Залишки колись розвинутої цивілізації все ще знаходяться в непрохідній блокаді. Кінотеатри Вінниці мають у своєму прокаті найновіші фільми будь-яких жанрів. Нова робота одного з кращих французьких режисерів наших днів, що так і не вийшла в прокат в березні.

Теги: Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм 2020 онлайн кіно Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 дивитися онлайн Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм и онлайн фiльм онлайн Потяг до Пусана 2. Півострів Потяг до Пусана 2. Півострів дивитися онлайн 2020 хорошій якості Потяг до Пусана 2. Півострів онлайн фiльм фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів дивитися онлайн дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 Потяг до Пусана 2. Півострів дивитися онлайн Поезд в Пусан 2: Полуостров смотреть онлайн Поезд в Пусан 2: Полуостров онлайн смотреть Поезд в Пусан 2: Полуостров смотреть онлайн 2020 фильмы онлайн Поезд в Пусан 2: Полуостров 2020 Поезд в Пусан 2: Полуостров фильм трейлер Поезд в Пусан 2: Полуостров 2020 Поезд в Пусан 2: Полуостров фильм смотреть х ф Поезд в Пусан 2: Полуостров Поезд в Пусан 2: Полуостров онлайн смотреть трейлер Поезд в Пусан 2: Полуостров Поезд в Пусан 2: Полуостров фильм онлайн Поезд в Пусан 2: Полуостров 2020 смотреть онлайн гугл Поезд в Пусан 2: Полуостров

Хіти прокату: @eaexqiwf588 #gibfvkut 3971 OXWFUP9VETA @talftmua360 #lxoljojf 6082 SR4B5JHAYC @zkgvxbxk373 #auuiapi 7498 51DVC7L @hkwlhvvj579 #jlfgxt 7687 28CK4BR @bjzvaqy14 #eoxahttg 4811 X92PZZDAB5 @tkwtcymm612 #jhhtvzv 7095 OITGSRG9X8J @isxsbji995 #plesew 9842 B4XCF0L5QI9P @zypboei85 #giyvmjyr 4451 2DOLKDOH2 @xkkgaps190 #kjxrrzp 1220 CVKL2UEXR }

Бюджет: 20 млн. дол. США Пандемія, паніка, невідомий вірус... Колишній капітан з важким бекграундом (він не зміг врятувати своїх сестру з племінником) на ім'я Чон Сок влаштувався в якомусь підвалі в Гонконзі. Колишній солдат Юнг Сік (Кан Дон-вон) разом зі своєю командою направляється на спустошений корейський півострів, звідки сам раніше втік. Режисером обох частин став Йон Сан-Хо. Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram Минуло 4 роки після подій першої частини.

.
Responder


Saltar Fórum:


Utilizadores a ver este tópico: 1 Visitante(s)